Sužinokite ko niekada nedaryti Graikijoje

suzinokite ko niekada nedaryti graikijoje

Graikija yra nuostabi šalis, kurioje privalote apsilankyti jeigu mėgstate keliauti, mėgstate šilumą ir gražius vaizdus. Yra keletas svarbių dalykų, kurių nereikėtų ten daryti. Jūsų kelionė bus laimingesnė, saugesnė, sveikesnė ir malonesnė, jei laikysitės šių patarimų.

Siūlome pasižvalgyti! Visos kelionės į Graikiją vienoje vietoje. 

Atidžiai dėkitės lagaminą

Net ir turint patirties keliaujant, dažniausiai mes prisidedame per daug daiktų, kurių net nepanaudojame kelionės metu. Sunkūs ir dideli lagaminai tik sunkina kelionę ir gadina nuotaiką. Skirkite šiek tiek daugiau laiko nei įprastai daiktų dėjimuisi ir susiplanuokite ko jums reikės ir ko ne. 

Nemėginkite išmokti vairuoti

Jei savo šalyje esate pasitikintis vairuotojas, tai nebūtinai bus ir Graikijoje. Nors vieni lengviau prisitaiko prie „kelių eismo taisyklių“ požiūrio užsienyje, Graikijoje gali būti visiškai atvirkščiai. 

Graikijoje labai vingiuoti kaimo keliai, kartais kertantys ožkų ar avių bandas, kertančias magistralę ar traktorius, staiga pasirodančioje juostoje aplink kreivę, kartu su nekantriais, patyrusiais vairuotojais iš paskos. 

Pasidomėkite keliais, turėkite navigaciją ir automobilį su automatinę pavarų dėže. Tai gali palengvinti jūsų vairavimą. 

Neatsisakykite vietinių kvietimų į svečius

Daugelis graikų , ypač neįprastose turistinėse vietose, gali būti nepaprastai svetingi ir gali pakviesti jus išgerti kavos ar duoti vaisių iš savo daržo. Virėjas gali pakviesti jus į virtuvę ekspromtu parodyti maisto gaminimo demonstraciją. Ne atsisakykite šių galimybių kartu praleisti akimirkos. Tai jūsų kelionei suteiks nepamirštamą įspūdį. Ir jei jus kviečia į vestuves ar namus vakarieniauti, pasakykite „taip“ – turėsite geriausią savo gyvenimo maisto patirtį. (Tiesiog būkite pasiruošę vėluoti – vakarienė gali prasidėti 11 val., Vestuvių šventė gali vykti iki ryto!)

Nesijaudinkite dėl kalbos

Graikija siūlo anglų kalbos pamokas nuo trečios klasės. Beveik visi vaikai nuo 10 metų mokykloje mokėsi anglų kalbą ir mokės pakankamai bendrauti pagrindiniame lygmenyje. Vyresni graikai gali neturėti tų pačių kalbos įgūdžių, tačiau paprastai jie turi kažką gero arba dar geriau – norą bendrauti, kuris gali peržengti bet kokį kalbos barjerą. Šypsena ir keletas graikų kalbos sustabdymo žodžių yra paprastai viskas, ko reikia norint gauti bet kokią jums reikalingą pagalbą.

Nesistenkite pamatyti visas Graikijos salas

Kelionės po salas Graikijoje gali būti vienas iš geriausių būdų patirti šalį, tačiau turint tiek daug gražių ir žavių salų, gali užplūsti noras pamatyti jas visas ir aplankyti kuo daugiau gražių vietų. Nepersistenkite to padaryti per savo trumpas atostogas. Tai gali nuvarginti. Pasilikite, ką pamatyti dar ir kitam kartui. 

Jei tai pirmas kartas šalyje, per savaitę trunkančią kelionę į Graikiją galite aplankyti Atėnus ir daugiausiai vieną ar dvi salas. Jeigu bus kitaip, tas skubėjimo jausmas gali nuvarginti ir nepasidžiaugsite atostogomis. 

Jei grįšite į Graikiją Jums jau nebereikės pamatyti Atėnų, todėl liks laiko aplankyti daugiau salų. Jei negalite, praleisti laiką dviese – daugiau džiaugsitės savo laiku ir sutaupysite transporto išlaidų. 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4 / 5. Balsų skaičius: 2

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite