„Milijonierių stovyklos” Mokymai

„Milijonierių stovyklos” yra skirtos visiems, kurie domisi bei visai nesidomi ekonomika, finansais ar verslu. Atrasti sritis, kurios yra neįdomios, yra taip pat svarbu kaip rasti tai kas yra labai įdomu! Mūsų stovyklos yra specializuotos įvairaus pobūdžio bei charakterio jaunimui – pesimistams ir optimistams, besidomintiems tiksliaisiais mokslais ar menais. Kiekvienas iš mūsų esame ekonomikos ar kieno nors verslo dalis, todėl suprasti kaip ir kodėl veikia šie dalykai yra būtina kiekvienam, o asmeninius finansus privalu valdyti visiems be išimties.

Stovykloje vykdomi mokymai užima 1/3 stovyklos dienos. Likusiu metu 10-18 metų „Milijonierių stovyklos” dalyviai daug sportuoja, ugdo kūrybinį mąstymą, asmenines savybes ir bendravimo įgūdžius. Čia komandinis darbas – pats svarbiausias. Pasiskirstę į komandas stovyklautojai nuolat kaupia taškus ir rungiasi dėl stovyklos nugalėtojų vardo.

Ekonomikos paskaitos

Šių paskaitų metu daugiausia laiko skiriama praktikai, kurios metu stovyklautojai įtraukiami į dirbtinę aplinką, skirtą konkrečiai temai iliustruoti. Įtraukdami azartiškai, simuliaciniai žaidimai padeda stovyklautojams patiems patirti ir suprasti ekonomikos principus. Tą padaryti taip pat padeda gerai žinomi ekonomikos ekspertai, dėstytojai bei mokytojai.

Finansų paskaitos

Finansų paskaitų metu stovyklautojai sužino investavimo paslaptis, taupymo ir paskolų koncepcijas ir susipažįsta su asmeninių finansų valdymu. Šias ir dar daug kitų temų padeda gvildenti profesionalai finansų srityje bei specialus, Jungtinėse Amerikos Valstijose jau daugiau kaip 10 metų naudojamas simuliacinis pinigų valdymo žaidimas.

Verslumo paskaitos

Verslumo paskaitos vedamos sėkmingų verslininkų, kurie noriai dalinasi sėkmingo verslo paslaptimis bei savo asmeniniais patarimais. Stovyklautojai susipažįsta su įvairių sričių verslu tarp kurių: aukštųjų technologijų verslas, IT verslas, paslaugų bei gamybos sektorių verslas. Taip pat verslo paskaitų metu stovyklautojai kalba apie verslo psichologiją, improvizaciją verslo pasaulyje, atsakingą socialinį verslą ir nagrinėja kitas su verslu susijusias temas.

Atsiliepimai

„Mano dukrai šioje stovykloje labai patiko, ji patenkinta ir apgyvendinimo kokybe, ir maitinimu, ir užimtumo programa, o labiausiai-paskaitomis – jų temomis bei lektoriais. Svarbiausia, kad ji išmoko taupyt – nuo vasaros susitaupė bilietui vasaros atostogoms į JAV. Tai mus labiausiai nustebino :)” – p. Rūta iš Kauno.

„Mano sūnus ekonomika ir politika domisi ne pirmi metai, dažnai šiomis temomis diskutuojame namie. Po stovyklos daugiau susidomėjo galimybėmis pačiam kurti verslą. Net suorganizavo, kad aš jam ir jo draugui giliau ir detaliau išdėstyčiau kaip yra kuriamas verslo planas.” – p. Inga iš Vilniaus.

„Ši stovykla sūnui paliko neišdildomą įspūdį. Čia jis susirado draugų, su kuriais bendrauja iki šiol. Po stovyklos išsikristalizavo noras studijuoti verslą/vadybą. Kitais metais norėtų vėl dalyvauti stovyklos programoje. Ačiū!” – p. Asta iš Vilniaus.

„Labai dėkojame už puikiai suorganizuotą stovyklą. Dukrai labai patiko susitikimas su p. Vladu Lašu, taip pat patiko ekonominiai žaidimai.” – p. Rasa iš Radviliškio.

„Sūnaus įspūdžiai iš stovyklos labai geri. Norėtume sudalyvauti ir šiais metais.” – p. Džiugas iš Vilniaus.

Milijonierių stovykla © 2014

VšĮ “Verslus jaunimas”

Švenčionių g. 17 – 2, Vilnius
Įmonės kodas 302519580
Tel.: +370 682 58844

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Mokymai
Taip Pat Skaitykite