Gimtadienis žaidimų kambaryje, ką daryti, kad jis nesibaigtų katastrofa?

gimtaidienio katastrofaIeškodami atsakymo į klausimą, ką daryti, kad vaiko gimtadienis nevirstų katastrofa, o gražūs prisiminimai liktų ilgam laikui, mes apklausėme Vilniaus žaidimų kambarių vadovus apie dažniausiai daromas tėvų klaidas, rengiant vaiko gimtadienį žaidimų kambaryje. 

Visi žaidimų kambariai Vilniuje pagal rajonus →

Tikriausiai esate girdėję apie nenusisekusius gimtadienius ar kitas šventes po kurių tėveliai lieka pavargę, o vaikai nepatenkinti. Ką daryti, o ko ne? Būtent apie tai ir pakalbėsiu šiame straipsnyje. Patarimais ir pastebėjimais pasidalino žaidimų kambarių vadovai ir darbuotojai. Skaitykite ir sužinosite, kaip elgtis, kad šventė žaidimų kambaryje būtų smagi ir nepamirštama.

Visi žaidimų kambariai Kaune pagal rajonus →

Apklausus populiariausių žaidimų kambarių vadovus ir kitus darbuotojus dauguma jų vienareikšmiškai pasisakė apie perdėtą tėvelių rūpestį vaišėmis ar apie dažnai pasitaikančias nelaimes su tortais. Galbūt jau laikas pakeisti požiūrį ir labiau džiaugtis gražiomis akimirkomis?

Trys svarbiausi aspektai, kad šventė pavyktų ir visi liktų laimingi

Atsipalaiduokite – leiskite sau ir vaikams mėgautis švente

gimtadieniai žaidimų kambaryjeAnot vaikų žaidimų kambario „Maža Kopa“ įkūrėjos Gretos Džiovalės, didžioji dalis tėvelių, planuojančių vaiko gimtadienį, persidirba, prisikuria, galbūt visai ne būtinų darbų ir stresuodami pamiršta džiaugtis švente. Neretai tėveliai persistengia su maisto kiekiu. 

Žaidimų kambario „Mumukas“ vadovė Justina primena, kad šventė dažniausiai trunka 2,5-3 valandas, todėl laiko sėdėti prie stalo, dažniausiai, neužtenka. 

Rasa Grašienė, žaidimų kambario BOBLENAS vadovė, pataria pradėti planuoti šventę kuo anksčiau. Labai pagelbės darbų ir svečių sąrašai. 

Dauguma žaidimų kambarių siūlo dekoro, maisto ar kitas paslaugas. Galbūt kartais visai vertėtų palikti darbus personalui, o patiems gerai leisti laiką su savo mažaisiais. 

Dar kartelį pasikartosime – džiaukitės švente ir nesukite galvos dėl smulkmenų. Visada prisiminkite, jog vaikai yra vaikai ir jiems tikrai nesvarbu, kad tortas neatlaikė kelionės ar mašinoje sprogo balionai. Svarbiausia – kad būtų linksma!

Nepamirškite pasitarti su vaiku

gimtadienis zaidimu kambaryje ka daryti kad jis nesibaigtu katastrofa 1Prisiminkite kieno šventę organizuojate. Žaidimų kambarys Pramogos prekybos centre OZASpataria nepamiršti pasikonsultuoti su jubiliatu. Galbūt būtent pasitarimas su mažuoju palengvins jums visą planavimą ir tinkamos vietos paieškas. Vieniems vaikams svarbiausia, kad būtų kuo daugiau veiklos ir pramogų, kitiems, pasak, Rūtos Opanovičienės, Kūdikių akademijos „Mažųjų valdos“ vadovės labai svarbu personažai. 

Vaikai nori pasiausti, tad pasirūpinkite, kad gimtadienio metu jie būtent tai ir galėtų daryti. Aprenkite vaikučius rūbeliais, kurių jums nebūtų gaila ir dėl to nereikėtų nuolat jų prašyti saugotis nuo dėmių ar kitų vaikiškų nelaimių. Rekomenduojame turėti ir antrą rūbų komplektą, jei netyčia kažkas nutiktų.

Tegul mergaičių segtukai skraido kaip pienės pūkai, o berniukų varlytės šokinėja laisvai. Svarbiausia, kad vaikų veidus puoštų šypsenos ir skambėtų juokas.

Išgirskite žaidimų kambario taisykles, jų laikykitės, bei priimkite patarimus 

Akvilė iš žaidimų kambario „Šakar Makar“ akcentuoja taisyklių laikymąsi. Itin svarbu atkreipti dėmesį į pavojų sveikatai ir gyvybei keliančius veiksnius. Pavyzdžiui: „Buvo atvejų, kai tėveliai uždega 5-7 fejerverkus, o tada patys puola atidaryti visus langus“- sako Akvilė. 

Taisyklės nustatomos ne veltui ir tik pačių vaikų ir jų tėvelių saugumui užtikrinti. Kaip ir visų taisyklių laikymasis ne visiems yra priimtinas, sudėtingiausia vaikams paaiškinti kas galima ir ko ne. Juk vaikų fantazija beribė, o dar kai susirenka grupė panašaus amžiaus tai minčių jiems kyla begalės. 

„Lobio sala“ vadovė Regina pabrėžia, kad svarbiausia šventės pradžioje vaikams pasakyti saugos taisykles: valgyti tik tam skirtose vietose, ant batuto neleisti šokinėti daugiau vaikų nei nurodyta taisyklėse ir t.t.

Apibendrinant

Organizuojant gimtadienį reikėtų apmąstyti visus įmanomus aspektus, norint surengti ypatingą šventę. Visus šventės rūpesčius palikite personalui, ir tiesiog stebėkite, kaip jūsų atžala linksmai leidžia laiką. Leiskite vaikams mėgautis gimtadieniu, nesirūpindami dėmėmis ant rūbų, atsižvelkite į esminį faktą, kad tai vaiko šventė ir šią dieną jai vadovauja jis, o ne jūs. Įsidėmėkite ir į žaidimų kambarių taisykles, kadangi jos sukurtos ne veltui, ir laikantis jų, šventė nevirs katastrofa, nes visi bus saugūs.

Prie turinio kūrimo taip pat dėkojame prisidėjus Vilniaus žaidimų kambariams: „Linksmas lagaminas“ ir „Kibir Vibir“.

Straipsnį parengė turinio kūrėja Eglė.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 8

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite