Maža kopa

ŽAIDIMŲ KAMBARIAI
Miestas Vilnius
Adresas Girulių g, 14
+37060697704
www.mazakopa.lt
Media
€ nuo 2 val. - 110
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Aprašymas:

Žaidimų kambarys Maža Kopa yra pirmasis Lietuvoje žaidimų kambarys net su 6 tonomis smėliuko mažųjų pėdutėms pakutenti! Mes norėjome, kad vaikai ištisus metus turėtų galimybę nusikelti į tikrą vasarą, pajausti pedučių kutenimą smėliu, turėti tikrą, vasarą kvepiančia šventę, net jei už lango gudi žiema ar lyja pabodęs lietus!

Žaidimų kambarys nuomojamas TIK privačioms šeimos šventėms. Jūsų lauks net 150 m. kv.  bendro ploto, o šventės metu jūsų netrukdys jokie pašaliniai asmenys, tad privatumas garantuotas. Žaidimų kambaryje įrengtos dvi erdvės, erdvė be smėlio, su stalais ir kiek toliau net 6 tonų smėlio ir žaidimų erdvė!

Turime labai daug smėlio žaislų, mašinų, traktorių, virtuvėlę, garažą, parduotuvės kampelį, supynes, futbolo vartus, čiuožyklą, kamuoliukų baseinus, tad vaikai tikrai nenuobodžiaus! Gimtadienio metu talpiname iki 10-13 vaikų, bendrai iki 30-35 žmonių. Žaidimų kambarys tinkamas vaikams švęsti nuo 1 iki 4-5 metukų. Mūsų smėliukas yra skirtas spec. vaikams, plautas ir sertifikuotas, atlikti laboratoriniai tyrimai.

maza kopa zaidimu kambarys

maza kopa ciuozykla

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.9 / 5. Balsų skaičius: 9