Apie ką yra serialas “Parduotas gyvenimas”?

apie ka yra serialas parduotas gyvenimasPinigai, pavydas ir kerštas kuris užvaldo viską, o paprastam žmogui ir moralinėms vertybėms vietos nebėra. Dar savo motinos įsčiose būdama mažoji Čakor yra pasmerkta ilgai kančiai, kuomet jos pačios tėvai ją perduoda turtais apsikrovusiems dvarininkams.

Kviečiame žiūrėti serialą “Parduotas gyvenimas” čia →

Nors iš pirmo žvilgsnio toks tėvų pasirinkimas – protu nesuvokiamas, čia iškyla kitas moralinis nusistovėjimas – orumas. Neturėdami pinigų senelio (šeimos galvos) laidotuvėms, mergaitės tėvai yra priversti prašyti negailestingų, miestelį pavergusių turinčių piniginės pagalbos, tačiau mainais už savo dukros laisvę.


Nepaisant visų sunkumų, mergaitė išlieka stipri ir svarbiausiose situacijose sužiba margiausiomis spalvomis. Indų serialas “Parduotas gyvenimas” – tai mažo, bet tvirto žmogaus istorija apie laisvę, užsispyrimą ir nepalūžimą prieš gyvenimą.

Trumpas siužeto aprašymas

Istorija prasideda dar 1996 metais, mažame Indijos kaime Azadganže. Čia vyrauja ryški nelygybė, o miestelį praktiškai yra užvaldę turtingieji kuriems priklauso beveik visos derlingosios žemės plotai. 

Dar teisingiau būtų pasakyti tai, jog visa valdžia priklauso vienam, itin rūščiam ir negailestingam dvarininkui Kamalui kuris visuomet yra pasiruošęs gauti tai ko nori, nesvarbu kokia būtų to kaina. Laikydamas valstiečius išnaudojančios baudžiavos sąlygomis, jis – kraunasi savo “imperijos” turtus, kuomet kiti skursta ir yra priversti gyventi kaip niekam nereikalingi gyvuliai.

Vieni iš tokių skurstančių žmonių, jauni ir naivūs tėvai – Kasturi ir Buvanas. Seriale iškart pastebimos gilios, tačiau ne visados teisingos šeimyninės tradicijos – garbė yra keliama aukščiau visko. Kuomet netikėtai miršta Kasturi tėvas ir vyriausias jų šeimos narys, ji su savo tėvu yra priversta ieškoti pinigų laidotuvėms.

Vienintelė išeitis – žiaurusis Kamalas, kuris tėvams pasiūlo negailestingą sandorį – jis pinigus paskolins, tačiau tėvai turės perduoti savo dar negimusią dukrą dvaro tarnystėn kuomet ji sulauks aštuonerių. Likę be kitos išeities, tėvai sutinka, o netrukus pasaulį išvysta ir jaunoji Čakor.

Tiek augant pas tėvus, tiek būnant dvare mergaitė žiūrovams nė kartą parodė savo išmonę ir tvirtybę, ypač kai situacija atrodo itin kebli ir sudėtinga. Ji ne tik įkvepia miestelio gyventojus priešintis, tačiau tuo pačiu seka ir savo tikslų – tapti profesionalia sportininke.

Daug dramos, siužeto vingių ir puikios talentingos vaidybos – taip galima vienu sakiniu apibendrinti serialą “Parduotas gyvenimas”.

Serialo „Parduotas gyvenimas” aktoriai

Galbūt mūsų šalies žiūrovai to nežino, tačiau šis serialas buvo hitas ne tik Indijoje bet ir kitose šalyse ir padėjo iškilti begalei aktorių į Bolivudo populiarumo viršūnę.

Tiek kritikai, tiek auditorija serialą tikrai įvertino teigiamai, ne tik dėl įdomaus siužeto, bet ir įstabaus aktorių darbo, sugebančių perduoti autentišką Indijos gyvenimą.

Primename, jog pagrindinius vaidmenis seriale atlieka šie aktoriai::

  • Spandan Chaturvedi – Čakor, pagrindinė serialo veikėja, jauna mergina kurios likimas buvo pakeistas jai dar negimus.
  • Vijayendra Kumeria – Suražas, itin artimas Čakor vaikystės draugas, vėliau tapęs vaikinu.
  • Sai Ballal – Kamalas. Pagrindinis serialo antagonistas. Negailestingas ir rūstus dvarininkas, apsikrovęs turtais ir išnaudojantis miesto gyventojus.
  • Sai Deodhar – Kasturi. Čakor motina. Viena iš pagrindinių veikėjų, atlikusi sunkų sprendimą ir atidavusi dukrą dvarininkams.
  • Rajiv Kumar – Buvanas. Čakor tėvas. Kartu su savo žmona Kasturi, atidavė jaunają Čakor dvarininkams.
Pabaigai

Dar keli labai populiarūs serialai internete – Palaužti sparnai  ir Karalienės Gambitas

“Parduotas serialas” nėra tik dar vienas eilinis serialas, o visa istorija. Virš tūkstantį serijų turintis serialas tikrai nepaliks abejingų, todėl kviečiame žiūrėti kiekvieną!

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 4.3 / 5. Balsų skaičius: 75

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite