Diodinis lazeris Sapphire 1200 – vienas iš geriausių plaukelių šalinimo priemonių?

sapphire lazeris

Plaukai yra gražu, bet ne tada, jei jie auga netinkamose vietose ar itin gausiai veši. Kūno plaukus, ypač ant kojų, pažastų ar veido, daugelis žmonių laiko ne estetiškais. Tačiau kasdienis plaukų šalinimas skustuvu, vašku ir depiliaciniu kremu yra gana erzinantis ir kartais net skausmingas.

Novatoriškas diodinis lazeris Sapphire 1200, dar žinomas kaip ​​diodinis lazeris, sujungia impulsinės šviesos ir diodinio lazerio technologijų dešimtmečių patirtį, taip pasiūlydamas savo klientams greitesnį ir komfortiškesnį būdą atsikratyti nepageidaujamos augmenijos. Ne veltui lazeris Sapphire 1200 dabar yra viena iš populiariausių ilgalaikio plaukų šalinimo sistemų pasaulyje.

Kuo skiriasi Sapphire LS 1200 nuo kitų plaukų šalinimo priemonių?

Sapphire 1200 veikia su pažangia naujos kartos diodinių lazerių technologijos sistema ir siūlo daugybę pranašumų prieš kitas plaukų šalinimo sistemas.

Plaukų šalinimas lazeriu sujungia didelės galios ir ypač trumpus impulsus, kad pasiektų fantastišką efektyvumą. Kitos panašios rinkoje esančios diodų įrangos naudoja labai ilgus impulsus, kurie ne taip efektyviai šalina plaukus.

Šis lazeris taip pat pasižymi unikalia šaldymo sistema, kuri atšaldo epiliuojamą vietą iki -10 laipsnių Celsijaus temperatūros, ir taip suteikia ne tik komfortą ir nuskausminimą klientui, bet ir užtikrina, kad būtų kuo mažiau sudirginta ar pažeista oda. Klientas gali sutelkti dėmesį į malonų šalčio pojūtį ir jaustis komfortiškai.

Unikali šio diodinio lazerio sistema sukurta taip, kad kuo labiau sutrumpintų procedūros laiką bei užtikrina, kad rezultatą jau matysite nuo 1-4 procedūros.

Daugelis senesnės kartos lazerių yra tinkami naikinti plaukelius tik žmonėms, kurių oda ir plaukų spalva priklauso I-II fototipams. Ši naujoji technologija suteikia galimybę mėgautis ilgalaikiu plaukų šalinimu fototipams I-IV. Nors daugelio lietuvių oda ir plaukai yra santykinai šviesūs, daugelis jų priskiriami III fototipui, o tai reiškia, kad šis lazeris yra vienas iš saugiausių būdų ilgam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukus Lietuvoje.

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Diodinio lazerio Sapphire LS 1200 savybės

SAPPHIRE LS 1200 yra efektyvus sprendimas nepageidaujamiems plaukams šalinti. Aukšta technologinė pažanga kartu su nuolatinėmis naujovėmis yra keletas išskirtinių „SAPPHIRE“ prekės ženklo bruožų. Lazerį sukūrė įmonė, kuri specializuojasi tik diodinių lazerių gamyboje, tai yra aukštos kokybės ir profesionalaus produkto sinonimas.

Puiki efektyvumo ir saugumo pusiausvyra „SAPPHIRE LS-1200“ pateisina visus rinkos lūkesčius dėl išskirtinių savybių. Efektyvus, saugus, tai tik keletas savybių, kuriomis pasižymi šis lazeris.

Efektyvus

„Sapphire LS-1200“ lengvai valdoma, intuityvi technologija, kuri leidžia specialistui parinkti optimaliausią seansą savo klientui. Lazerio veikimas pritaikomas kiekvienam odos ir plaukų tipui greitai, saugiai ir tiksliai. Šaldymo ir lazerio galvutė sukurta taip, kad būtų įmanoma kuo efektyviau pasiekti bet kokią depiliuojamą vietą.

Efektyviai šaldanti galvutė sukuria klientui komfortą ir lazeriui naikinant plauko folikulą ir ląsteles atsakingas už plauko augimą, nejaučiamas skausmas. Kaip jau ir minėta anksčiau, rezultatus jau matysite po 1-4 sesijos. Priklausomai nuo odos ir plauko tipo, visiškam plaukelių sunaikinimui gali prireikti 4-6 sesijų. Po 1-2 metų būtinas procedūrų pakartojimas.

Saugus

Lazeris Sapphire 1200 pritaikytas I-IV fototipams, todėl klientui sumažinama apribojimų, kurių reiktų laikytis prieš ir po procedūrų. Klientams nebereikia ilgai saugoti depiliuojamų vietų nuo saulės ar nebesilankyti soliariumuose. Susilaikyti nuo saulės ar soliariumų užtenka vos porą dienų prieš ir po procedūrų. Taip pat, esant saulėje rekomenduojama naudoti apsauginį kremą nuo saulės.

Šaldymas ir ilga šviesos banga užtikrina, kad klientas ne tik nejaus plauko naikinimo, bet sumažina rizika patirti odos pažeidimus. Po procedūros galimi trumpalaikiai odos pakitimai: odos paraudimai, švelnus dilgčiojimas, nežymūs pigmento pokyčiai.

Šiuo lazeriu galima depiliuoti visą kūną: veido zonas, pažastis, bikini zoną, nugarą, pečių juostą, krūtinę ir t.t.

Tačiau, kaip ir visose gydymo procedūruose, svarbu nepamiršti specialisto, atliekančio procedūrą, informuoti apie vartojamus vaistus, ligas, kuriomis sergama ir užduoti visus rūpimus klausimus dėl procedūros ir poprocedūrinio laikotarpio.

Unikali šaldymo technologija ir ilgas šviesos bangos ilgis – tai sujungus į vieną prietaisą iš pagrindų pakeitė plaukų šalinimo procedūras. Diodinis Lazeris Sapphire 1200 Epil salone– unikalus plaukų šalinimo sprendimas viename, kuris suteikia švelnią odą be skausmo ir ilgam laikotarpiui.

Depiliacijos centrą Kaune rasite adresu: Kęstučio g. 93

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 3

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite