3 Smūgiui atsparūs išmanieji telefonai

smūgiui atsparūs išmanieji telefonaiŠiais laikais mobilieji telefonai – vienas iš vertingiausių mūsų turtų. Jų pagalba mes galime ne tik susisiekti su kitais, tačiau sekti kasdienius pasaulio įvykius, ar pasinaudoti jo navigacinėmis savybėmis važiuojant automobiliu.

Kitaip tariant, mobilusis telefonas turi itin didelę reikšmę mūsų kasdienybėje. O dabar įsivaizduokite situaciją kuomet jis netyčiomis išslysta iš mums rankų, nukrenta ant grindų ir sudūžta.

Faktas, jog vis plonėjant mūsų telefonams jie tampa vis mažiau atsparūs aplinkos smūgiams. Tačiau tai viso labo galioja ne visiems telefonų modeliams.

Šiame straipsnyje atrinkome 3 telefonų modeliams kurie garsėja savo atsparumu smūgiams ir kitiems aplinkoms veiksniams. Jei jums itin svarbu jūsų telefono tvirtumas, tuomet rimtai pasvarstykite apie šių modelių įsigijimą.

Blackview BV9900 Pro

BV9900 ProBlackview BV9900 Pro tai naujesnė buvusio BV9800 modelio versija pasižyminti dar didesniu atsparumu nei ankstesni šio prekinio ženklo modeliai.

Apart modernios IP68 sistemos pasižyminčios atsparumo vandeniui ir dulkėms, pirkėjas greitai pastebės itin tvirtą pačio telefono korpusą suteikianti papildomą apsaugą nuo įvairių smūginių pažeidimų.

Be to, telefonas turi ir nemažai multimedijos privalumų. Viena iš jų FLIR tipo termo kamera, padedanti užfiksuoti nuotraukas iš tų vietų kur plika akis paprastai negali matyti. Prie to pačio pati kamera yra 48MP raiškos, taigi nebus problemų atlikti įvairaus tipo nuotraukų šio telefono pagalba.

Kalbant apie procesorių, telefone galima rasti MediaTek Helio G90 procesorių einantį kartu 8GB operatyvinės atminties, taigi telefonas tikrai nestrigs atliekant įvairias operacijas.

Nors kai kurių dalykų trūksta, pvz.: 5G ryšio ir šiek tiek ilgiau tarnaujančios baterijos, šiuo metu tai yra vienas iš tvirčiausių mobiliųjų telefonų rinkoje.

Kaina: apie 517€

Doogee S95 Pro

Doogee S95 ProDoogee S95 Pro tikrai neturi daugiausiai naujų funkcijų iš čia minėtų telefonų, tačiau kuo jis tikrai nenusileidžia kitiems gamintojams – tai savo pagaminimo tvirtumu ir atsparumu įvairiems aplinkos veiksniams.

Kalbant apie patį telefono korpusą, pažvelgus iš arčiau matosi akivaizdus metalo ir gumos rėmelis kuris apsaugos telefoną nuo praktiškai bet kokio iššūkio mesto žmogaus ar gamtos. Prie to pačio, telefonas turi net 3 kameras gale bei piršto antspaudo atpažinimo funkciją.

Pačiu savo veikimu telefonas taip pat neatsilieka ir nuo populiariausiųjų rinkoje. Čia rasime jau minėtąjį Mediatek procesorių ir 8GB operatyvios atminties, kurio tikrai užteks iš esmės labai paprastam telefonui.

Kaina: apie 279€

Cat S62 Pro

Cat S62 ProĮmonė „Cat“ ko gero žinomiausia dėl savo technikos ir įrangos gaminamos statybų sektoriui. Tačiau įmonė dar prieš keletą metų pradėjo savo gaminių tvirtumą demonstruoti ir išmaniųjų telefonų rinkoje.

Cat S62 Pro lyg šiol yra laikomas ko gero geriausiu šios įmonės pasiūlytu išmaniuoju telefonu ne tik dėl savo patvarumo, tačiau ir siūlomų funkcijų.

Šiame telefone įmontuotas Snapdragon 660 procesorius, FHD ekranas, 128GB atmintis ir Android 10 operacinė sistema nenusileidžia net ir patiems Android telefonų rinkos lyderiams. Taip pat šis telefonas turi ir jau paminėtą FLIR tipo termo kamerą

Nors galbūt pati kameros kokybės neprilygsta geriausiems telefonams rinkoje, jeigu jums prioritetas yra telefono patvarumas, jūs šiuo modeliu tikrai nenusivilsite.

Kaina: apie 649€

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme 3 patvarius telefonų modelius. Galbūt šie telefonų modeliai negali pasiūlyti tokio funkcionalumo kaip kiti Android tipo išmaniųjų gamintojai, tačiau jie tikrai gali užtikrinti itin gerą atsparumą smūgiams ir kitiems aplinkoms veiksniams.

Jei ieškote patvaraus modelio dėl kurio nerimauti nereikia, tikrai pasvarstykite apie šiuos variantus.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 6

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite