Augančių stalų nauda: 4 privalumai, kuriuos Jūsų vaikas įvertins

Augantys baldai vaikams sulaukia nemažo dėmesio. Priežastis paprasta – ergonomikos požiūriu tai yra puikus sprendimas. Pateikiame 4 privalumus, atskleidžiančius praktinę modernių kėdžių bei stalų naudą.

1. Vaiko sveikata

Nesvarbu, kokio amžiaus jūsų vaikas, bet kuriuo atveju norite, kad jis augtų sveikai. Deja, įprastas stalas ar kėdė ne visada gali tai užtikrinti. Kad stuburas neiškryptų, geriausiu sprendimu tampa augantys baldai. Jie taip pat padeda išvengti trumparegystės, kadangi aukštis sureguliuojamas taip, kad nuo stalviršio iki akių būtų optimalus atstumas.

2. Išskirtinis komfortas

Kai stalas su kėde džiugina patogumu, vaikas maloniau ruošia namų darbus, entuziastingiau kimba į mėgstamą veiklą. Įprasti baldai lieka nuošalyje, kadangi jie neprilygsta moderniam sprendimui, kai tiek kėdė, tiek stalas tampa optimalaus dydžio. Nei per žemai, nei per aukštai – tai tikras aukso viduriukas. Pastebimos aiškios sąsajos su pirmuoju punktu – kalbos apie komforto bei harmonijos sąveiką ne iš piršto laužtos.

3. Harmoninga aplinka

Kai perkami vaikui skirti baldai, norima sukurti jaukią ir komfortišką aplinką. Apie patogumą jau aptarėme kiek aukščiau, tačiau toji sąvoka veda ir harmonijos link. Įsivaizduokite, kad jūsų mokinukas pieštų lapą pasidėjęs itin patogiai, kiek pakreiptą su stalviršiu, o pieštukai ar flomasteriai būtų horizontalioje padėtyje. Taip užtikrinama tvarkos bei komforto darna. Turint įprastus senus baldus tokio rezultato tikrai negautumėte.

Kur rasti stalą, kurio stalviršis pasidalina į kelias dalis? Tokių baldų galite įsigyti pecializuotoje parduotuvėje „Litaugus“. Puikus pavyzdys – stalas „Profi“. Viršus gali būti pakeliamas, bet šonai lieka horizontalioje padėtyje. Tad lapą galima pasidėti ant pakeltos dalies, o šonuose esantys daiktai iš savo vietos niekur nenukrenta.

4. Išskirtinis dizainas

Tiek augantys stalai, tiek augančios kėdės pasižymi išskirtine išvaizda. Minėtoje parduotuvėje „Litaugus“ siūloma tokių produktų, kurie patiks ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikams. Savita ne tik forma, bet ir spalvos. Baldai – labai svarbus interjero akcentas. Šiuo atveju būste įsivyrauja įkvėpimą kelianti aplinka.

Šie 4 privalumai aiškiai nurodo, jog augantys baldai yra visapusiškai patrauklus sprendimas, kurį drąsiai galima pavadinti investicija į vaiko ateitį.

Daugiau informacijos http://www.litaugus.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Darbas
Taip Pat Skaitykite