Ergonomiškos kėdės biure

Ar žinote, kodėl svarbu, kad biure būtų tik geros biuro kėdės? Pirmiausia, tai patogumas darbuotojams. Rūpintis darbuotojų gerove tikrai naudinga. Ten, kur žmogui gerai, jis pasilieka ir gaudamas kiek menkesnį atlyginimą, jo darbo produktyvumas gali būti didesnis ir t. t.

ergonomiskos kedes biure

Patogios darbo vietos, komfortabilios kėdės, ergonominiai stalai ir kiti baldai – to darbovietėse tikrai reikia, nes čia praleidžiama didelė paros dalis, kuomet turėtų būti kuo mažiau išorinių dirgiklių. Darbo metu dažnai reikia susikaupti, susikoncentruoti į savo veiklą, tačiau tam trukdo nepatogus sėdėjimas, pernelyg mažas stalas ar netgi per lėtai veikiantis kompiuteris.

Parinktus tinkamus baldus darbas tampa našesnis, darbuotojai labiau vertina savo darbovietę, mieliau kas dieną eina į darbą, nesiskundžia per mažu kavos pertraukėlių kiekiu ir panašiai – naudos tikrai nemažai tiek darbuotojui, tiek darbdaviui. Žinoma, labiausiai čia reikėtų atkreipti dėmesį į produktyvumą, darbo našumą, nes tai verslo savininkams yra svarbiausia. Vienkartinė didesnė investicija į baldus, o rezultatas ilgainiui tikrai didesnis.

Nors vienas svarbiausių baldų yra biuro kėdės, vertėtų pamąstyti ir apie kitus patogius baldus. Dokumentų archyvavimo sistemos, posėdžių kambario baldai, mini virtuvė – visa tai turi būti patogu naudoti, lengvai pasiekiama ir prieinama. Geri baldai – jau daug, tačiau ne ką mažiau svarbūs ir kokybiški prietaisai, įranga. Pavyzdžiui, pakankamos talpos (atsižvelgiant į darbuotojų skaičių) virdulys, skanią kavą paruošti leidžiantis kavos aparatas, moderni mikrobangų krosnelė – visa tai taip pat svarbu.

Atkreipiame dėmesį, kad tie darbuotojai, kurie pietauja ne kavinėse ar valgyklose, o savo darbovietėje (specialiai tam skirtoje patalpoje) pietų metų neišnaudoja visos pertraukos ir į darbo vietą neretai grįžta anksčiau, mažiau pavargsta ir aptingsta, taigi, skatinkite darbuotojus valgyti arčiau darbo vietos, suteikite tokią galimybę, pietaukite kartu su jais.

Kaip matote, sąlyginai nedidelės investicijos gali atnešti labai didelės naudos, pagerinti Jūsų darbuotojų našumą, padidinti pajamas, konkurencingumą. Jei tokie yra Jūsų tikslai – pagalvokite apie savo biuro patalpų remontą ir naujų baldų įsigijimą.

Daugiau informacijos http://www.litaugus.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Darbas
Taip Pat Skaitykite