„Vero Cafe“ kelia kavos kainas

Netrukus už kai kurios mėgstamos kavos puodelį „Vero Cafe“ kavinėse teks mokėti 6-8 procentais brangiau, rašoma kavinių tinklo pranešime spaudai.

Pirkėjams 10 ar 15 euro centais pabrangęs puodelis – ne itin maloni naujiena, tačiau tvirtinama, kad „Vero Cafe“ siekia ne pelno. Nuolatiniai kavinių tinklo klientai teigia jau pastebėję pasikeitusias kainas. Kylančios kainos, o tuo pačiu kylantys darbuotojų atlyginimai – svarbus socialinis verslo aspektas. Pranešime tvirtinama, kad nuo rudens „Vero Cafe“ baristos galės džiaugtis 10 procentų pakilusiais atlyginimais. „Vero Cafe“ kavinių tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Ex Prompto“ vadovė Laima Vėželienė teigia, kad esama keleto priežasčių, lemiančių kainų kėlimą – kylančios nuomos ir paslaugų kainos, taip pat – noras savo darbuotojams suteikti geresnes darbo sąlygas.

„Pastebime, kad samdyti žmones darosi vis sunkiau. Ir tai – ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių patirtis. Daugybė žmonių išvyksta iš Lietuvos, ieškodami geresnių darbo sąlygų, keldami atlyginimus norime skatinti žmonių užimtumą, norą likti ir dirbti Lietuvoje, norime sukurti darbo vietą ir atlygį, kuriais jie galėtų didžiuotis“, – sako L. Vėželienė.

Bendrovės vadovė tikisi, kad didesnis atlygis, taip pat galimybė mokytis, augti ir tobulėti jauniems žmonėms padės apsispręsti ir jie savo gyvenimą sies su šalimi, kurioje gimė ir užaugo. „Kai Lietuvoje tokia didžiulė emigracija, ir vienas, nuo išvykimo sustabdytas žmogus yra vertinga“, – įsitikinusi L. Vėželienė. Aptarnavimo versle nemažai kainuoja nusamdyti ir apmokyti naujus darbuotojus, todėl svarbu juos išlaikyti – praradimų kaštai šitaip gerokai mažėja. „Didesnį atlyginimą darbuotojams siūlysime, tačiau reikalausime savo darbą atlikti kuo geriau. Norime, kad mūsų bendrovėje ir aptarnavimo lygis, ir patiekalų kokybė būtų aukščiausio lygio“, – teigia bendrovės „Ex Prompto“ vadovė L. Vėželienė. Pranešime nenurodoma, kokie yra baristų atlyginimai.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite