Smuflandas

Elektroepiliacijos grožio salonai Vilniuje
Miestas Kaunas
Adresas Savanorių pr. 271
8 673 67303
www.smuflandas.lt
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Vaikų žaidimų kambarys Žaliakalnyje

SMUFLANDAS gimė iš didelio noro sukurti erdvų ir tuo pačiu jaukų kambarį ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams.

Vaikų pramogų kambarys turi būti didelis, erdvus su smagia ir saugia žaidimų aikštele, kokios vaikučiai neturi  namuose. Daugelis vaikų  yra aktyvūs, drąsūs ir mėgsta čiuožinėti nuo ilgų, suktų čiuožyklų, nusileisti į baseiną pilną kamuoliukų ir maudytis jame, šokinėti ant batutų, laipioti karstyklėmis. Visos šios pramogos yra neatsiejamos nuo SMUFLANDO. Žaidimų kambario tikslas buvo sukurti pramogų kambarį, kuriame veiklos atras vaikai nuo 1metų iki paauglystės. SMUFLANDO žaidimų aikštelė yra orientuota į 1-12 metų vaikus, įrengta saugiai, yra nuolat prižiūrima.  Laukiami yra ir mažyliai iki 1 metukų, kurie prižiūrimi tėvelių, galės smagiai ropinėti po kambarį, kartu su tėveliais nučiuožti nuo čiuožyklų ar maudytis didžiuliame kamuoliukų baseine.

Patalpos išplanuotos taip, kad savo vaiką visada matytumėte, todėl įsitaisę minkštuose sėdmaišiuose galėsite ramiai gurkšnoti kavą  ar arbatą ir bendrauti su svečiais.

Siekiant privatumo ir jaukumo, gimtadienio šventėms SMUFLANDAS turi du jaukius, uždarus kambarius, kurie yra priešais žaidimų aikštelę. Viename gimtadienio kambaryje patogiai susėsti gali apie 15 vaikų. Smuflande vienu metu gali vykti du gimtadieniai. Didesnių švenčių metu ar norint privatumo savo šventei, galima rezervuoti visą pramogų kambarį tik Jūsų šventei.

snuflandas vaiku zaidimo kambarys kaune
snuflandas kambarys kaune
snuflandas gimtadienis kaune

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 3.5 / 5. Balsų skaičius: 6

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!