Lubų menas

Elektroepiliacijos grožio salonai Vilniuje
Miestas Vilnius
Adresas Erfurto g. 29
+370 647 47647
lubumenas.com
Media
€ nuo 450
Siųsti užklausą
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Lubų menas – moderni, elegantiška ir aukštos kokybės firma, kuri specializuojasi įtemptų lubų montavimo bei gamybos paslaugose. Jį savo veiklą vykdo Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje. Ši įmonė pasižymi aukščiausios kokybės paslaugomis, teikia profesionalias konsultacijas, suteikia patarimus bei siūlo įtempiamų lubų priedus.

Ji individualiai atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius, teikia rekomendacijas dėl reikiamo PVC plevelės tipo, apšvietimo ir karnizų pasirinkimo. Ji nuolat stengiasi organizuoti įvairias akcijas, konkursus bei suteikia klientams individualias nuolaidas. Taip pat, siekia užtikrinti, kad jos klientai gautų tik aukščiausios kokybės paslaugas.

Lubų menas įgyvendina savo darbus greitai ir kokybiškai nesvarbu ar tai būtų gyvenamoji, ar komercinė patalpa. Ji atlieka matavimus klientų patalpose ir visuomet yra pasiruošusi pradėti montavimo darbus jau tą pačią arba kitą dieną po skambučio. Gerai organizuota įmonės komanda sugeba sumontuoti pasirinktas lubas ir konstrukcijas per 1-2 dienas.

Darbo laikas

I-V 09.00 – 18.00

 

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!