Dėžutis

Elektroepiliacijos grožio salonai Vilniuje
Miestas Kaunas
Adresas Savanorių pr. 266
+370 699 87781
dezutis.lt
Media
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Vaikų žaidimų kambarys Dainavoje

DĖŽUTIS – restoranas šeimos šventėms ir ypatingoms progoms. Tai unikalios koncepcijos vieta, duris atverianti tada, kai jums reikia erdvės, kurioje galėtumėte kurti smagiausius savo šeimos prisiminimus. DĖŽUTIS yra puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, organizuoti giminės susitikimus, mokyklos, būrelio ar vaikų darželio šventes, nes tai vienintelis restoranas, turintis atskirą žaidimų kambarį vaikams. Čia turimas vaikiškų linksmybių galimybes papildo išskirtinės kokybės, visuomet šviežias tikro restorano meniu. Todėl pas mus drauge puikiai jaustis gali ir vaikai, ir suaugę.

DĖŽUTYJE organizuojamoje šventėje dalyvauti gali net iki 40 suaugusiųjų ir 30 vaikų. Kiekvienai šventei DĖŽUTYJE sukuriama stilinga, pasirinktą tematiką atitinkanti aplinka, dekoruojami stalai, sudaromas specialus meniu, kuriama animatorių programa, užsakomos fotosesijos.

DĖŽUČIO žaidimų kambarys – išskirtinai originalus ir labai spalvingas, todėl jame bet kokio amžiaus vaikams netrūks aktyvaus judesio ir vaizduotę skatinančių užsiėmimų. Kartu su animatoriais DĖŽUČIO scenoje gimsta smagiausi pasirodymai ir kiekvienas švenčiantis gimtadienį ar krikštynas mėgaujasi ypatingomis šventės akimirkomis

dezutis zaidimu kambarys kaune
dezutis kambarys erdves
dezutis kambarys pramogos

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 2.9 / 5. Balsų skaičius: 7

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!