Boružėlių pieva

Elektroepiliacijos grožio salonai Vilniuje
Miestas Kaunas
Adresas Sukilėlių pr. 2
+370 653 82003
boruzeliupieva.lt
X
Telefonas: El. paštas: Jūsų tekstas:

Vaikų žaidimo kambarys Žaliakalnyje

„Boružėlių pieva“ spalvingose ir gamtos motyvais puoštose patalpose galimi įvairūs renginiai:

  • Gimtadieniai be užsakomojo personažo.
  • Vaikų krikštynos.
  • Šeimos šventės ir kitokie renginiai pagal užsakovų pageidavimus.
  • Šeimos fotosesijos.
  • Nedideli užsakomieji seminarai ir mokymai.

Žaidimų kambaryje Kaune „Boružėlių pieva“ galite rengti teminius vakarėlius ir šventes. Gimtadienio temą galės išsirinkti net ir didžiausi svajotojai!

Pižamų vakarėlis
Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo bent vieną kartą vakare likti namie su draugais be tėvelių, įlysti į pižamą, ciupti pagalves ir… Na palauk…, o gal papasakoti baisią, kvapą gniaužiančią istoriją ar pasigaminti sapnų gaudyklę. O gal mergaitės noretų… ne ne, tėveliai tirai neleis- nusilakuoti nagus? Snausti ir žiovauti tikrai neteks, tuo labiau, kad kaimynai tikrai nesupyks dėl garsiai skambančios, linksmos muzikos- taigi pirmyn į naktinę diskoteką. (Gimtadienis skirtas 6-9m. vaikams)

Boružėlės gimtadienis
Vabalėliai, kirminai ir kiti vabzdžiai nelabai mums patinka, bet sunku surast žmogų, kuriam būtų nemielas mažas vabalėlis- boružėlė. O jos juodi taškučiai ant raudonų sparnelių taip ir vilioja-suskaičiuok kiek man metų- du, trys, keturi… O dabar pažaiskim- boružėlė turi pilną lagaminą įdomiausių žaislų ir žaidimų ir kviečia pačius mažiausius berniukus ir mergaites pavirsti boružiukais ir skristi. (Gimtadienis skirtas 3-5m.  vaikams)

Nuostabioji Elza šventėje
Ar kada svajojote atsidurti žiemoje vasarą? Taip, tai tikrai įmanoma! Nuostabioji Elza apsilankys tavo Gimtadienyje ir pavers jį pačia pačiausia švente. Žaisime, svajosime, lipdysime Olofui nosį ir…ir… ach net nežinome kaip viską papasakoti, nes veiksime tikrai daug. Taigi, Elza jau laukia tavęs. (Gimtadienis skirtas 4-7m.  vaikams)

boruzeliu pieva zaidimu kambarys
boruzeliu pieva uzsiemimai
vaiku zaidimu kambarys boruzeliu pieva

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!